BGONAIR Live

Радев: Войната в Украйна трябва да приключи, България ще подкрепи Киев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

82
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 5
Имаме проблеми. На Запад разказаха какво се е случило в специалната военна операция. Професорът от Чикагския университет Джон Миршаймер заяви, че руските войски успешно напредват на бойното поле и се готвят да спечелят конфликта.Според професора Русия разполага със значително предимство под формата на мащабна промишлена база, каквато липсва както на Киев, така и на САЩ.
отговор Сигнализирай
81
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 3
Агресивно изтощение - системно физическо унищожение на всички украински мъже способни да воюват с минимални загуби от руска страна. Проблема с тази стратегия е, че там няма елемент на хайп, когнитивна война, няма рок енд рол, снимки с горящи цистерни, и изисква голямо търпение. Но Русия избра именно тази стратегия, и тя се оказа печелившата.
отговор Сигнализирай
80
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: ДроновеАма и тя Русия имаше рафинерии и бензиностанции ,ама вече няма.Защото Украйна ,както няма според теб икономика ,ги подпали всичките,че чак в Москва чакат за бензин по опашки.Украйна има запаси от ценни метали ,та затова е цялата работа.И Русия ги иска и САЩ.Ама четете бе.Украйна както води война има ръст на БВП с 2 процента.
отговор Сигнализирай
79
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
Не знаем какво стана с контранастъплението и краварите :)
отговор Сигнализирай
78
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
Русофляцити ,необразовани ,злобни ,завистливи и вечно губещи в живот ,са 2 - 3 % от българите ..!!! Абе ,тук е НАТО и ЕС !!!! Каква работа имате в България ,освен да източвате социалните...фондове ЗАМИНАВАЙТЕ ЗА РУСИЯ ! Там животът е много хубав ...
отговор Сигнализирай
77
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
Русофляцити ,необразовани ,злобни ,завистливи и вечно губещи в живот ,са 2 - 3 % от българите ..!!! Абе ,тук е НАТО и ЕС !!!! Каква работа имате в България ,освен да източвате социалните...фондове ЗАМИНАВАЙТЕ ЗА РУСИЯ ! Там животът е много хубав ...
отговор Сигнализирай
76
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
До: анонимен - това, че в Крим не могат да возят децата си с автомобил на училище, не влияе по никакъв начин на ситуацията на фронта - Русия напредва по всички линии, украинците дават фира.
отговор Сигнализирай
75
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 3
Кремъл се отказва от сделката с Тръмп: Москва вече говори за победа, а не за преговори! Ушаков призна провала на Анкъридж. Русия ще постигне целите си на бойното поле.
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
А какво става с победата на бойното поле?
отговор Сигнализирай
73
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 3
от европа като ни резнат за възстановяването на Украйна, понеже ТИ, чорап мръсен, не подкрепяш санкцийте срещу Путер, тогава пак се изправи отпред и мънкай.
отговор Сигнализирай
Новини