BGONAIR Live

Зеленски: Украинските ракети "Фламинго“ успешно са поразили руски военен завод ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

51
Киро
преди 4 минути
Харесвам 1 Не харесвам 1
Защо в сайта не съобщите, че днес Украйна е загубила 3 / три / МИГ29?
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 47 минути
Харесвам 4 Не харесвам 5
То добре, пане Зеленски, вие громите рашъните, но ако не се лъжа, войната се води на украинска земя и основните потърпевши от нея са цивилните, повечето от тях възрастни украински хора. Не смятам, че те са виновни, че се биете с руснаците, а на тях да събарят къщите и да убиват мирни деца,юноши и невоюващи люде. Накрая на хората ще им писне и ще се обърнат срещу вас.Не е ли време да подадете оставка и Украйна да поиска мир?
отговор Сигнализирай
49
Айс-Берг
преди 51 минути
Харесвам 5 Не харесвам 5
Путин качи всички руснаци на *** и весело лети към дъното. Жалко
отговор Сигнализирай
48
Статистик
преди 55 минути
Харесвам 3 Не харесвам 6
2 400 000 украинци са в земята,но лудият Макс не мирясва.Вече няма ,,светъл период".
отговор Сигнализирай
47
добра новина
преди 56 минути
Харесвам 9 Не харесвам 5
Рaшиските таракани за пореден път яко нагъват бахура !!!
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Украинския Стоян Колев
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 5
Браво Зеля, а се се прибирай в стаята, че тревожиш другите луди!
отговор Сигнализирай
44
българин западняк
преди 1 час
Харесвам 10 Не харесвам 7
Поздравявам братята украинци за успешната операция срещу руските фашисти.
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 7
Не са украински Ами английски и не са Фламинго Ами Щорм Шадоу,и английските ако продължават така скоро ще гризнат дръвцето..
отговор Сигнализирай
42
Тавариш Тролски
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 9
Тоя зеленяк е много хитър, на пръв поглед призовава за мир, но всъщност само надъхва другаря Путин, защото много добре знае че той няма да приеме предложение за мир от нелигитимен пресиделец и на условия които не отговарят на поставените задачи пред Русия. Това е опасен капкан, защото както е тръгнало на Русия няма да останат заводи. Другаря Путин е в затруднено положение, но ние сме сигурни че ще намери решение, освен ако не намери. Ура и Гойда, тавариши!
отговор Сигнализирай
Новини