BGONAIR Live

Зеленски: Украинските ракети "Фламинго“ успешно са поразили руски военен завод ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 7
Браво Зеля, а се се прибирай в стаята, че тревожиш другите луди!
отговор Сигнализирай
44
българин западняк
преди 2 часа
Харесвам 13 Не харесвам 10
Поздравявам братята украинци за успешната операция срещу руските фашисти.
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 9 Не харесвам 9
Не са украински Ами английски и не са Фламинго Ами Щорм Шадоу,и английските ако продължават така скоро ще гризнат дръвцето..
отговор Сигнализирай
42
Тавариш Тролски
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 10
Тоя зеленяк е много хитър, на пръв поглед призовава за мир, но всъщност само надъхва другаря Путин, защото много добре знае че той няма да приеме предложение за мир от нелигитимен пресиделец и на условия които не отговарят на поставените задачи пред Русия. Това е опасен капкан, защото както е тръгнало на Русия няма да останат заводи. Другаря Путин е в затруднено положение, но ние сме сигурни че ще намери решение, освен ако не намери. Ура и Гойда, тавариши!
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 11 Не харесвам 8
Е колко да са украйнски като всички част са от Канада, сглобка урколандия
отговор Сигнализирай
40
удряй наред !
преди 2 часа
Харесвам 15 Не харесвам 12
Рашка-алкашка уверено потъва в Кремълското блато.
отговор Сигнализирай
39
Значи
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 4
Той и дядо Гошо разправя, че оправя по 3 баби на ден.
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
До: Изгърбич Задвратян-пак ли звездите ти говорят бе чичовото?
отговор Сигнализирай
37
кажете им
преди 3 часа
Харесвам 18 Не харесвам 12
Тези украинци така и не разбраха , че 5-та година се бият с най-мощната армия на света и сигурно за това не се предават , ами успешно громят и утилизират нашествениците където си решат ! .......Ама така е като не четат БГ коментиращите путреоти от котилата на Копейкин и Фигуранта...
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 23 Не харесвам 14
Браво на украинците! Не обстрелват болници и детски градини като блатниците!
отговор Сигнализирай
Новини