BGONAIR Live

Руските "ястреби" настояват Путин да използва ядрено оръжие и да убие Зеленски


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

114
анонимен
преди 8 минути
Харесвам 2 Не харесвам 2
Зеленият джитка по цял свят, на всяка манджа мерудия, а кремълския главорез заврян в бункера, рассията тясна му идва да се скрие.
отговор Сигнализирай
113
До 111
преди 9 минути
Харесвам 1 Не харесвам 3
Пич ти верно ли сравняваш военно Русия с Венецуела?
отговор Сигнализирай
112
Милчо
преди 11 минути
Харесвам 3 Не харесвам 6
Руската армия е банда от алкохолици и затворници които събират чиповете от пералните.Срещу тях е най смелата армия на планетата украинската ,подкрепяна от 52те най развитие страни на света във всяко едно отношение(без Китай) Изхода би трябвало да е ясен,разгром над Русия,в кратки срокове.Да ама не.Само с пропаганда не става ,иначе до сега Украйна да не завладяла цялата галактика.
отговор Сигнализирай
111
анонимен
преди 12 минути
Харесвам 9 Не харесвам 1
Ако САЩ се биеха срещу Русия, досега Путин да го няма. За справка виж Венецуела и Иран.
отговор Сигнализирай
110
Минетчии са,а
преди 12 минути
Харесвам 9 Не харесвам 1
не ястреби. Вижте коментарите наКопейките са същите...
отговор Сигнализирай
109
анонимен
преди 13 минути
Харесвам 10 Не харесвам 1
През 1960 САЩ имат 60 хиляди срещу 200 съветски ядрени оръжия. След това почват да ги съкращават. Само казвам. Освен това руските ядрени оръжия са ОТКРАДНАТИ, имат ли право да ги използват? И накрая за 2 седмици САЩ и Израел доказаха, че могат да убият когото си искат, а Русия за 4 години нищо не можа да направи. Време е за руска КАПИТУЛАЦИЯ, не го ли разбрахте? Крайно време е също доброто и прогреса да победят. Войната се върна откъдето дойде, има ли изненадани?
отговор Сигнализирай
108
анонимен
преди 13 минути
Харесвам 3 Не харесвам 3
Интересно ми е след всичката пропаганда с която ни облъчвате ежедневно,Украйна като развее бялото знаме и бъде разпарчетосана как ли ще ни представите новината?Или просто ще обърнете палачинката и ще се коланите на Москва. - Това горе долу коя петилетка го очаквате щото една вече мина и нищо. Само газ пикате до сега...
отговор Сигнализирай
107
анонимен
преди 14 минути
Харесвам 3 Не харесвам 0
"Интересно ми е след всичката пропаганда с която ни облъчвате ежедневно,Украйна като развее бялото знаме и бъде разпарчетосана как ли ще ни представите новината?" Ти нас не ни бери грижа. Виж себе си, че си жертва на руската пропаганда.
отговор Сигнализирай
106
До 100
преди 14 минути
Харесвам 3 Не харесвам 1
Още ли чакаш Украйна да развее бяло знаме? Чакай първо алкашшите да заредят Лада-та с бензин, после мечтай за бели знамена. Бензиностанцията с ракети без бензин. Днес има нов голям удар в масквата
отговор Сигнализирай
105
анонимен
преди 16 минути
Харесвам 3 Не харесвам 0
Путин ще умре, а Москва ще бъде срината със земята. КАЗАХ.
отговор Сигнализирай
Новини