BGONAIR Live

Ваня Григорова: Чакам подкрепа от софиянци, които не са крепостни селяни


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

295
Венелин
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Истината е, че рафинерията и други, стратегически важни предприятия трябв да са държавна собственост. Иначе националната сигурност (ако въобще има такава) е в чужди ръце.
отговор Сигнализирай
294
Няма как
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 9
Не се усещам като малък човек и не възнамерявам да подкрепям тази женица, още повече не искам м а а лата да се изсипе в столична община. Потресаващи идеи витаят в главата на Ванчето. Не, благодаря.
отговор Сигнализирай
293
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
"Към станицата с коментарте"Скъсайте си дипломите,мислех,че само в нова мисирките са неграмотни
отговор Сигнализирай
292
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
291
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
ДБ /ПП/ софиянците са крепостни селяни определено, издигнаха им кандидат от ДС, те пак си гласуват за него! Едноклетъчни!
отговор Сигнализирай
290
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Изборът е като на втората световна - едните са левите фашисти от ПП , а другите са задругата на комунистите
отговор Сигнализирай
289
Eee
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Цяла България работи за Топлофикация София. Нали преди години Борисов им преведе повече от 1 млрд лв, и сега какво, нови 1,5 млрд...срам нямате.
отговор Сигнализирай
288
Волода
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 9
Русофилката ми говори за крепостни селяни!!!Алооо ! Кукумявке лъжлива, че те това понятие са го измислили предците на началника ти от Москва ***!
отговор Сигнализирай
287
Ради
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
За незнаещите - Ваня Григорова е родена в София.
отговор Сигнализирай
286
ортопед
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
хайде моля ви се *** ще ми дава наклон в живота
отговор Сигнализирай
Новини