BGONAIR Live

Българският IV клас чете, а не срича! От 50 страни сме 11-и


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Един Учен
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Проблемът на това изследване е, че е субективно. Резултатите се подават от всяко отделно училище без да има квестори. Така изведнъж сме толкова нагоре в класацията. А знаете ли кой я оглавява? Русия! :D :D Ще се пръсна от смяс!
отговор Сигнализирай
Новини