IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Пияна наръга мъжа си, той - с бебето им на ръце!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
за 7
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Турчин пие и в джамия. Има такава поговорка.
отговор Сигнализирай
5
do 4
преди 14 години
Харесвам 24 Не харесвам 7
Истина е приятелю че българите пият в пъти повече от турците. Имахме механа едно време и съм забелязал че турците пият 2-3 бири и им е добре, докато българите се наливат със твърд алкохол и вина докато се ***. Жалко, но факт!
отговор Сигнализирай
4
до 4
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 5
В дискотеките обикновено толкова пияни, че да заколят някой са само подрастващи, които те първа започват да пият и не могат да се контролират.Хора, с добро обществено положение ходят нормално на дискотека. Седнат пият 1-2-3, потанцуват.. повеселят се пък си тръгнат.Тия които се правят на кирки и налитат на бой и на какво ли не в повечето случай са филмирани лапета или роми!!
отговор Сигнализирай
3
за 4
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
В Кърджали в дискотеката има пияни турци колкото щеш и се бият редовно.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 27 Не харесвам 13
До Папагала от коментар 1-влез в дискотека и виж колко от пияните момчета и момичета са *** (турци) и колко чистокръвни българи. Факт е че голяма част от българите са пияници, алкохолици. Истината боли, нали?
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 46 Не харесвам 9
Щом пишете само инициалите, а не целите имена значи не са Българи.
отговор Сигнализирай
Новини