BGONAIR Live

Бойко Найденов за убийствата: Обвиняеми няма да има, няма да има и съд


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

34
Май май
преди 4 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 1
Всички психолози,криминалисти и прочие по всякакъв начин пляскат какви ли не версии-педофили,психично-болни, секти, и какво ли не-само и само да не намесят ППДБ.Нещо,че те чрез пишман кметчето Меката китка от София сами се намесиха..Нищо чудно всички да са обичали розовите халати и те,като техните пирмери в политиката...
отговор Сигнализирай
33
Дейвид Линч
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
Кой уби Лора Палмър става - Кой уби Иво Калушев?
отговор Сигнализирай
32
Ганчо
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 3
Бог да ги прости! Властите казаха, че според камерите на АПИ Калушев пътува с кола "към морето" в деня след убийствата и изведнъж кемперът му е до Враца с 3 трупа ? Как младежът снощи е изтрил профила си в инстаграм, както писаха някои медии? кметът на селото каза, че единият труп е обгорял и по очи тоест тялото е било вътре при пожара и след това извадено. Според кмета Данс първи са пристигнали в хижата-правили ли са нещо, премествали, нагласяли? Коя бригада ги ликвидира българска, украинска..?
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 9
***, ти като ядеш колкото едно коте и като си 50 кила с дрехите, не мислиш ли че един юмрук в главата ти може да бъде фатален?
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 5
горките педофили и убийци от една партия вече трабва да им съчувствам
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
До: анонимен 20 И откога Делта форс се занимава с криминални разследвания бе, краварофилски ***?
отговор Сигнализирай
28
Чичо Ванчо
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Адски сбъркана история и най - тъжното е, че ще останат само въпроси без отговори. Накрая някой ще напише книга, друг ще направи филм и историята ще остане в миналото. Жалко за горките хора отишли си толкова рано.
отговор Сигнализирай
27
Добро утро
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
26
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
Поредните простотии. Полицията не е необходимо да умува кой кум кой сват, а просто да реши случая, да разследва и да установи истината. Защото по този начин се установява дали някой е виновен или не а не с *** витийства. Но явно някой не иска истината да излезе наяве. Е, сефте, не забравяйте в каква държава живеем. Явно някъде играят големи пари. Това означава всичко да се замете под килима. Това учудва ли ви? Не би трябвало трябва вече да сте наясно за какво става въпрос.
отговор Сигнализирай
25
Джими
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
Това го знаем Бойко ,нали живеем в Държавата на Пуделите.
отговор Сигнализирай
Новини