BGONAIR Live

Тумба роми преби две семейства в Габрово, разказ на потърпевша (ВИДЕО +18)


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

131
до 143
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 15
Разбира се, че е важно как е започнало всичко. Иначе си остава една плоска расистка манипулация.
отговор Сигнализирай
130
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 4
Истината е, че са се били две ромски фамилии, ама тука много удобно нещата са представени и извъртяни по удобния за редакцията начин.
отговор Сигнализирай
129
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 2
Тук виждам доста хора, които питат Как е започнало?, като вменяват вина на потърпевшите. Хора тук става въпрос за ***, зверове, които не разбират и не искат да разберат от цивилизованост, разговори или спазване на закона. Засрамете се и се молете утре Вие да не попаднете на мястото на тези клети хора!
отговор Сигнализирай
128
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Тези дето ритат са "българите", а падналият на земята мъж е рома.
отговор Сигнализирай
127
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 5
Цялата статия е типичен пример за манипулации. Четете истината по другите сайтове.
отговор Сигнализирай
126
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
До: анонимен 136 Виж сега. Ако някой почне да обижда, да те напада и т.н., има докъде е позволено да отвърнеш в самоотбрана. Може да го нокаутираш с 1 удар, да го спреш и събориш и т.н. Не може да го бутнеш и риташ в главата до спиране да мърда. Щом прекрачиш границата на самоотбрана е умишлен опит за убийство. Ако българите са предизвикали, то за тях наказание за хулиганство. Ромите- в затвора за опит за убийство поне 10г, а що не и по 2 за "на расова основа", щото са показали омраза към бълга
отговор Сигнализирай
125
Хелзински комитет
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
Веднага битите да бъдат вкарани в затвора за език на омразата и да плащат доживотни репарации на биячите!
отговор Сигнализирай
124
ninyototo
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 4
Кандев не долетя ли да ги спаси ? Нали го представят като супермен ?
отговор Сигнализирай
123
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 4
Двете семейства са нападнали малко ромче, били са го и са го обиждали. То се е прибрало разплакано и след това е излязъл целия ка ту н. Това е истината.
отговор Сигнализирай
122
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 5
Българите са почнали боя, обаче тук миССирките се опитват да манипулират
отговор Сигнализирай
Новини