BGONAIR Live

Тумба роми преби две семейства в Габрово, разказ на потърпевша (ВИДЕО +18)


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

101
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Много по-важно от всичко друго е да се направи тази прословута съдебна реформа. Трябва да се вкара ред в страната срещу нарушаването на законите! После да се мисли за икономиката и бюджетите, които също са много важни, разбира! Ако не загинеш във войната по пътищата, ще е те оберат и претрепят в домът ти или докато просто се разхождаш някъде
отговор Сигнализирай
100
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Аз българи на видеото не виждам. Само някакви роми се млатят, но това си е нормално ежедневие за тях.
отговор Сигнализирай
99
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 7
Определено вече се усеща радевизма в България, честито!
отговор Сигнализирай
98
Либерален цветнокож
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
Вие българите не разбрахте ли че отредената ви роля е на жертви докато не бъдете поробени окончателно? Гледайте си инстаграма и си коментирайте политиците. Колелото се върти. Сега ще видите, че нито една партия в парламента няма да обели и дума, защото няма нито една, която да не е приела и прокарваща бъдещето, което ви е отредено.
отговор Сигнализирай
97
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 11
Нали искахте Радев на власт? Свиквайте. Ще ви бият където во хванат.
отговор Сигнализирай
96
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
Де е Хелзинският комитет или те могат , а Ние не? Забранявай такива паразитни организации !!!
отговор Сигнализирай
95
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 1
Значи гейпарад може, но Луков марш не може. Е ми сърбайте си попарата тогава, щом като решихте да забраните единствените, които ви зашитаваха от ***.
отговор Сигнализирай
94
ПП Софийски либерал
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
Издевателствата и избиването на невинни българи е цената, която с лекота ще платим за прекрасното ни либерално мултикултурно бъдеще.
отговор Сигнализирай
93
Един Българин
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Има два начина за справяне с проблема, както моменталното изслеване от общината е задължително и набутването им в някакво гето далеч от града. Първият е с новия министър на вътрешните работи, досъдебно , експертизи и през нов ВСС , с нов главен прокурор да се набутат легално в затвора всичките, да ги дават по ТВ за да могат други диви полухора да внимават какво правят. Това обаче ще отнеме време. Вторият е с футболни агитки и други подобни организации да се "възпитат" по техния начин...
отговор Сигнализирай
92
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
До преди скинарите да бъдат заменени от *** гайсчета в обществото имаше регулатор на тези безобразия.
отговор Сигнализирай
Новини