BGONAIR Live

Тумба роми преби две семейства в Габрово, разказ на потърпевша (ВИДЕО +18)


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

121
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 6
Елементарната журналистическа етика изисква да се потърси мнението на двете страни. Това си е чисто насаждане на омраза. Да не се окаже накрая, че по-белите роми са започнали свадата и са станали "жертви", едва когато другите роми са въздали справедливост?
отговор Сигнализирай
120
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
Бай Тошо много лесно се справяше с такива буйни ромейчета,един як бой в мазето и директно в дръголника.Тогава имахме държава никой не можеше да пипне гражданина ни денем ни нощем а днес сме направо едно свърталище.
отговор Сигнализирай
119
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Как е започнало всичко?
отговор Сигнализирай
118
Бранникъ
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
Ако си млад български мъж, който все още има достойство и родова отговорност не залитай по политиката. Не си пълни главата с излишни политически мнения, настроения, новини и т.н. Тренирай, учи и се подготвяй. Бъди десен, самокритичен и не забравяй, че настане ли неизбежното ще имаш и много врагове, които се пишат българи с отношение по темата. Слабите в обществото имат критична маса и колапсът е неминуем. Бъди готов да ги изметеш. Няма да стане по политически път или с протести това.
отговор Сигнализирай
117
до 125
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 0
Не се заблуждавай, че някой ще бъде наказан. Това е България. Съдът и прокуратурата са на ГЕРБ. Окопали са се от 20 години и за още поне 10 напред.
отговор Сигнализирай
116
123
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Как е възможно това и да няма наказани. Всички от камерите трябва да бъдат съдени и да платят на пострядалите лица, физическите и психични травми. Докато няма закони, някой хора винаги ще се чувстват недосегаеми и над закона.
отговор Сигнализирай
115
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 5
Толкова дълга жалейка, а нито думичка за най-важната част от историята - защо и как е започнала! Защо ли я премълчава потърпевшата?
отговор Сигнализирай
114
Анонимен0011
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 2
Наказателни отряди във всеки град и село! След като държавата не може да опази нашето здраве и нашето имущество, трябва сами да се пазим! Аман от шведи!
отговор Сигнализирай
113
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Не че се вижда много ясно, но според мен всички във въпросното видео са роми. Тичат, пищят и кълнат.
отговор Сигнализирай
112
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
Правосъдие и сигурност няма.Тези дават пари на армията да ни пази от имагинерен враг, а врага е тука в България.Кой ще опази българите от ромейското иго.
отговор Сигнализирай
Новини