BGONAIR Live

Задържаха трима за побой в София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

33
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 4
Вие сте наследници на българските татари ,а се държите като .утки пръднали в трамваи
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 5
Антифашисткият монумент на Трети украински фронт, освободил България от кафявата чума, ще бъде възстановен със средствата на осъдените за разрушаването му партии и конкретни физически лица. Едно справедливо съдебно решение би задължило обвинените от прокурор и загубили основното дело, да изплатят щетите от разрушаването на монумента, разходите за скелето, което сложиха за да не могат да се провеждат там чествания на 9ти май, както и разноските по делото, или по-точно свързаните по НПК дела.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
За Одеса знам работата е страшна следя местнитеблогъри,едно ви се чудя на търпението ви как допускате криминални елементи дори в сговор с власта да ви тормозят така.Ок група от хора взела някои пред очите ми ,ама аз нали после ще го намеря тоя *** ще му резна топките и после ще го намерят със собственото достоинство в устата.Алоу Одеса къде ви е дотоинството
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 5
Алоу к ,р.е,т,е,н Софианци сте регенерати ,*** от околните паланки ,добре че Пловдив се опази от тая участ.Сценария е класика селяни от паланките имат изисквания естесвено местни,гледаите скоро да не проговорите на някакъв диалект като макадонския и мова 1 ,2 ,3
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
Шпиц командите на Луков в действие.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 18 Не харесвам 11
А дали не е постановка? Знаем топлите връзки на иззрожденците с всякакви пропаднали скинари!
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 23 Не харесвам 4
В Одеса започна по същия начин - Украински патриоти, младежи отбелязваха украинската държавност с мирно шествие...После бяха нападнати от т.нар. Тетушки (това са аналог на нашенските долни МУТРИ!!!), директно подчинени на кгб! Изрродите започнаха да бият наред хората, а едно 17 годишно украинче беше застреляно, в един тупик (улица без изход) - кадри има в туба///
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 1
Скинарите са ОПГ
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 6
Обичам Русия но не и Съветския Съюз на Путин!!!!
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 15
Чий го търсят путинофилските безсмертници в София? София е столица на държава обявена за враждебна на московията... Защо тия, 90%рускоговорящи мамашки, не маршируват в масква, ами цапат европейска София?
отговор Сигнализирай
Новини