BGONAIR Live

Бащата на загиналата в Угърчин: Лежеше на плочките с дупки по корема ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

63
анонимен
преди 2 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
ЕВРОАТЛАНТИЗЪМ - в най-чист вид !
отговор Сигнализирай
62
321
преди 11 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Кат гледам брадатия и четофлх за драмата се питам едно-оставете ги сами да се оправят. Нема нужда от тях. Сами ще си се оправят без да ги храним в кауша.
отговор Сигнализирай
61
анонимен
преди 20 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Тия като си отворят устите лъжат. Няма защо да вземате интервюта от тях.
отговор Сигнализирай
60
анонимен
преди 21 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Факт е, че сме на първо място в света по относителен дял на poмckoтo население и трябва да се съобразяваме с някои обстоятелства.
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 28 минути
Харесвам 3 Не харесвам 0
В ПОСЛЕДНО ВРЕМЕ САМО ШВЕДСКИ ДРАМИ ... ИДВА ДА ПОКАЖЕ, ЧЕ ГУЦИ И БУЦИ САМО СЕ ВЪЗПОЛЗВАХА ОТ ШВЕДИТЕ НА ПРАКТИКА ГЕНЕРИРАХА КОРУПЦИЯ И ПРЕСТЪПНОСТ, КОЕТО Е ЯСНО ЗА ВСИЧКИ.
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 28 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен 52 Освн, ако не се позоваваш на Библията, българското културно наследство , то да, традициата и културата са някак си над закона.
отговор Сигнализирай
57
анонимен
преди 29 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: анонимен 54 Радев лине виновен, пак? А откакто дойде радев, на юен не ми се е налагало, да давам пари в пликче, че да не ми намерят "касово несъответствие" от 100 лева, след което трябва, да не работя 5 дена, да дам 1500 евро на счетоводител, за да направим егати и отчетите, а после от НАП да се извинят за грешката и след месец, да я допуснат пак, защото бе съм си платил на "човек". Айде отговори на това, гнииииидоооооо!
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 32 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 55 Някой от нас са под 60 годишна възраст тука ... Дейййва
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 38 минути
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: анонимен/49 "Всички възможни престъпления и държавата ги толерира" - а как е в ес? Нали не искахте Тодор Живков и комунизма, а искахте ес? Какво ревете, нека ви мачкат, заслужавате го!
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 42 минути
Харесвам 1 Не харесвам 6
При Радев не е имало нито един ден в който да няма катастрофи, смърт убийства и ужаси
отговор Сигнализирай
Новини