BGONAIR Live

Бащата на загиналата в Угърчин: Лежеше на плочките с дупки по корема ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

56
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
До 55 Някой от нас са под 60 годишна възраст тука ... Дейййва
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 2
До: анонимен/49 "Всички възможни престъпления и държавата ги толерира" - а как е в ес? Нали не искахте Тодор Живков и комунизма, а искахте ес? Какво ревете, нека ви мачкат, заслужавате го!
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 7
При Радев не е имало нито един ден в който да няма катастрофи, смърт убийства и ужаси
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
Ако имах власт , щях да съборя всички незаконни махали и да им махна фалшивия ТЕЛК
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
Хващат го с 13 годишно , а обяснява , че при тях е традиция .Това го гледах преди време .Тоест традицията е преди закона
отговор Сигнализирай
51
Гунчо
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Присъда 15 години , на десетата ще го пуснат за добро поведение...
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 12 Не харесвам 0
Ама като изма незаконни махали ,да ги бутат .Ако аз и вие си направим по една къща , нали ще ни ги съборят . Един ден ще управляват , понеже ние сме тутманици
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Всички възможни престъпления и държавата ги толерира .Като започнете от кражбите , телефоните измами , хазарта , проституцията , педофилия , убийства .Какво още трябва да стане ? Бай Тошо беше решил проблема .
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 3
До: анонимен 37 Глупости. Той ги развъди. От 45 хил. през 1945 г. до над милион 1989 г. Защо, като ги накараха да уседнат, им позволиха да се заселят в големите градове, образувайки големи махали с незаконно строителство, на принципа на клановата мафия. 45 хил. нищо не е било. Ако ги бяха заселили по едно семейство в едно село или град, щяха да се интегрират за нула време. И нямаше да се навъдят, като зайци.
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Само за последните две седмици е този случай и калашниците
отговор Сигнализирай
Новини