BGONAIR Live

Бащата на загиналата в Угърчин: Лежеше на плочките с дупки по корема ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
Ако това са разправии между тях, ок, няма проблем. Да се оправят, но ако тръгнат разправии между тях и българите, тогава вече нещата стават сериозни.
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 16 Не харесвам 0
Хора без работа. На ромите не трябва да им се дава нищо просто така. Трябва да работят за всяко евро, което им се дава. Като им е дадено да живеят в това общежитие безплатно, да е срещу задължението да поддържат сградата поне. Дават им се пари, разполагат с много свободно време, вършат престъпления или прекаляват с алкохола, а пиян човек не се контролира. И всичко е на наш гръб.
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 26 Не харесвам 0
Дойдоха дните, в които тези са официално национален проблем. Станаха много и навсякъде. Блъскат се, колят се, хвърлят се, бият се и няма оправия.
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 5
Нормалните хора събират пари и след това се евакуират от това подобие на държава.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
Престанете най-после тези гейски истории! Ставате противни. Да не би титулярите репортери на медията да са на море и сега да ги заместват криминалните репортери?
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
Това че стават убийства на poмu няма никакво значение, утре убийствата ще стигнат и до другите етноси, не се съмнявайте, и в латинска Америка белите са били мнозинство преди години.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 12 Не харесвам 5
Копанарски драми. Нас нормалните хора к'во ни интересува
отговор Сигнализирай
29
българин
преди 2 часа
Харесвам 14 Не харесвам 2
Талибан с брада.
отговор Сигнализирай
28
Зозо
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
Ходили са на гости у Микеле :)))))))))))))))))))))))))
отговор Сигнализирай
27
Веселинъ7112136860
преди 2 часа
Харесвам 12 Не харесвам 3
Тя и преди да умре пак само си лежеше,ама с дупките нагоре . Те тия само си лежат,викам аз.
отговор Сигнализирай
Новини