BGONAIR Live

Атанас Славов: Не мисля, че Радев ще изпълни своя план


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 1
Според логиката на този уж експерт, Председателя на НС може винаги да връща предложенията за референдум от Президента и това би било нормално, законно и т.н. Тази налудничева теория е трудна за вярване.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 0
А ако убием на Бойко и на премиеравнуците, пак няма нужда от съд - просто времената са такива - преобладаващи на места до променливи.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 1
Къде беше до сега тази мижетурка с лакираните нокти
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 1
Обществото си стои по диваните и затова ще си правят каквото си поискат политиците. Утре може да наложат и закон, с който да ни убиват по улиците, НО т.нар. "общестево" грам няма да му пука и ще си чака реда... Жалко...
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 3
Гледайте си партията от един файтон хора и не се занимавайте с президента. Не сте му на нивото измамници. Когато имате неговият рейтинг, тогава може да го обсъждате. Неможачи.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 2
"Не вярвам, че ще успее да изпълни своя план. Обществото иска да сме пълноценни европейски граждани" А ти от къде знаеш кво иска обществото, как точно си го питал, нали за това са референдумите. Явно само президента иска да пита обществото, но явно в демократичния режим на ЕССР не е много демократично да се пита обществото.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
Не мисли моля те
отговор Сигнализирай
1
Карачанаков
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 6
Ти да не мислиш че той мисли просто СЛУШАМ и действам , мисленето не е от силните му качества просто е научен да изпълнява. Не го ли виждаш веднъж не трябва да има референдум нарушава се Конституцията след това ама трябва да има аз ще се оплача на КС че като няма се нарушава Конституцията.
отговор Сигнализирай
Новини