BGONAIR Live

Удариха с дрон търговски кораб край бреговете на Катар


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 2
Днес бг пак тире наред ... хората искат РЕД, което значи християнство и капитализъм, а не чалмундури и комита!
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 15 Защо си пишеш сам?
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
До 16 - Какви 20%, ти луд ли си? S&P e с почти половинк пукнт надодло! Тези ЖИВОТНИ там, просот тбреяя да бъдат избити или поробени. Нерви ... нямам нерви. Аз така живея и родът ми е пълен със столетници. Просот не сме слаби, като повечето тонеядци! Твреме е да се пускат тактични ядрени с по-малко облъчване в големите градове, да се изчистят оцелелите и да си върви петрола така со кортце со благоооо ...
отговор Сигнализирай
14
До 9 и 15
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Борсата беше на макс в петък. Да видим утре как ще отвори? А вторник след данните за инфлацията? А до 15: ми гледай къде инвестираш. Пазарът е много волатилен. Ако си в петрол сега, след сериозен спад миналата, в понеделник ще имаш сериозни печалби. Но ако издивяваш при 15-20% корекция, което стана норма, по-добре си тегли парите и не инвестирай. Много емоция ще ти докара загуби, бели коси и накрая инфаркт.
отговор Сигнализирай
13
ЕС
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ако иска да си защитава интересите, утре може да се наложи примерно в южна Америка или в Африка някакви ключови ресурси/пътища да се пазят, то трябва да има по всяко време самолетоносач поне от клас на Де Гол. Което значи 3 самолетоносача - смятано с периодите за поддръжка. Защо не като кралица Елизабет? Защото от Де Гол може да излети Ауакс! Елизабет е по-скоро помощен самолетоносач към американска група с друг самолетоносач от който Хоукай да излети. В момента ЕС с мъка събира една бойна група
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 5
Малееей уцелили без да искат един търговски кораб с дрон. Сега американците ще им ударят поне 100 завода и 20 петролни рафинерии хахах
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
Ся Бате Тръмп ще се ядоса,ама много ще се ядоса,малее
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Студио х на Тръмп си върви и той печели яко
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Иначе борсата на МАХ
отговор Сигнализирай
8
Садисти убийци
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
Български убийци в Женева Швейцария, килърите са от град Перник! Мирослав Германов
отговор Сигнализирай
Новини