BGONAIR Live

САЩ пак атакуваха Иран, а Тръмп предупреди: Ще спрем да бъдем разумни


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
анонимен
преди 13 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
"Ще дойде момент, в който вече няма да можем да бъдем разумни"---------------След като станахте за смях, най-добре е тихомълком да се изнасяте от Иран и да не се излагате на подобни унижения повече.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен.. 6... "защото думкат тръговски кораби".... С който са се разбирали, той да си ги пуска.. Ама през панамския канал, а не през Ормузкия, защото не е техен..
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
Уран ще фърли ядрено на Арабия и Израел и нема и нефта за САЩ. Нищо не може Бръм.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Фицо остава непреклонен и обяви, че ще настоява за специален механизъм, който да позволява на Братислава изрично да се изключва от бъдещи военни пакети на ЕС и НАТО, без това да блокира консенсуса между останалите държави членки.Словашкият премиер Роберт Фицо обяви официално, че страната му няма да участва в новия военен заем на НАТО за Украйна..
отговор Сигнализирай
9
САТАНАТА
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
250 000 омб за Иран!
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
За Иран няма много опции. Натеняху и проксито му САЩ няма да спрат, така че за Иран единствения вариянт е да ги удари първи преди те да са го ударили.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
Политическата форма на религиозна диктатура е НЕприемлива за епохата на Водолея. Ще бъдат заличени политическите режими, не народите!
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 5
Иран са нападнати, защото думкат тръговски кораби докато са се споразумяли за мир. Сега ще носят последствията.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 12 Не харесвам 3
Тия Иран са много наивни за 5-ти път ги нападат докато са в "мирни преговори". Какво има да преговарят с тия мутри?
отговор Сигнализирай
4
Абе
преди 4 часа
Харесвам 12 Не харесвам 2
чичо Дончо и ние ще спрем да бъдем разумни и да те величаем....
отговор Сигнализирай
Новини