BGONAIR Live

САЩ пак атакуваха Иран, а Тръмп предупреди: Ще спрем да бъдем разумни


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
Абе
преди 5 часа
Харесвам 13 Не харесвам 2
чичо Дончо и ние ще спрем да бъдем разумни и да те величаем....
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 4 Не харесвам 17
Бой по иранците,да си изпробваме оръжията,да си направим бойна тренировка ,самолетоносачите и корабите да няма да ги връщаме,така и така са там,пък тия военни заплати взимат,абе до зимата бой
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 25 Не харесвам 4
По стара традиция понеделник е ден за унищожаване и изтриване на Иран от картата на света. Вторник - ден за сделка или не. Сряда - ден на Тръмп и постиженията му във всички сфери. Четвъртък - "До два дена спирам всички войнИ по света. Петък -враговете на САЩ са в предсмъртна агония и с трепереща ръка подписват безпрекословна капитулация.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 35 Не харесвам 9
Пригответе се психически и финансово за цена на горивото от 3-4 евро за литър. Само стойте и гледайте какво чудо ни чака. Хиперинфлация в Европа и разпад на ЕС. Германия и Франция подготвят официално изявление за обявяване на рецесия. Абсолюто всички европейски държави ще бъдат в ступор! Цената на еврото ще удари историческите 0.8 което ще доведе до чудовищно поскъпване на стоки, зверска инфлация, фалити на всички фирми, липса на храна. Бъдете готови за най-лошото, което сте виждали досега.
отговор Сигнализирай
Новини