BGONAIR Live

Взривиха съмнителната чанта, оказа се с дрехи

Движението около метрото при НДК вече е възстановено

Снимка: БулФото

Снимка: БулФото

Експерти са взривили пазарската чанта, оставена без надзор на ъгъла на бул. "Витоша“ и "Патриарх Евтимий“ близо до спирката на метрото.

Сигналът за съмнителния багаж е получен днес към 10.30 часа, съобщиха от пресцентъра на МВР.

Мястото за кратко бе отцепено от полицейски служители. След извършване на контролирания взрив е установено, че чантата е била пълна със стари дрехи.

Движението в района е възстановено.

 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
София
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата