BGONAIR Live

Взривиха съмнителната чанта, оказа се с дрехи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
Ах, съдба
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
А някъде един клошар рони сълзи
отговор Сигнализирай
21
xax
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
До АнонименВзривява се, за да се скапе механизма на бомбата и да не може да се взриви.
отговор Сигнализирай
20
Nqkoi si tam
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Hora molq vi ne si ostavqite chantite po ulicite, shte im svurshat vzrivovete na nashite "bareti" tip sapiori
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Не разбирам от взривове, ама добра идея ли е да се взривява потенциална бомба? ами ако е по-мощна отколкото предполагат и трябва да отцепят по-голям раьон, отколкото са предивидли? Нямат ли от роботите с роботизираните ръце и дистанционно управление, който да отвори и да види съдържанието на чантата. А ако ще гърми, да гърми.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Защо не ми се обадихте да ви кажа как се разбира какво има в чантата без да си взривява бе "спец частите"!? Ама вие наистина ли се правите на специалисти!? Всичките ли сте от специалист нагоре? Дано никога не се налага да обезвреждате истинска бомба от най новите модели че ще срутите всички сгради около бомбата А ОТ ВАС И ПЕРУШИНА НЯМА ДА ОСТАНЕ.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Абе и тия смешници отчитат дейност обезвреждане с взрив ми то ако е бомба няма ли да гръмне още по силно
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Много бърза реакция 2 часа за това време терориста е можело да напусне България през Калотина !
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Всички сме гледали филми с терористи някои помни ли да е гледал оставена бомба като изгубен багаж ! Терористите от оставянето до взрива я наблюдават и взривяват без да чакат 2 часа
отговор Сигнализирай
14
s
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
а може да е проверка от някоя групировка, да видят как ще реагирят нашите. Сега сигурно са спокойни - имат два часа докато отреагира родните барети.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Ако това е бомба то терориста които я е носел е *** за да я забрави без да я взриви !
отговор Сигнализирай
Новини