BGONAIR Live

Мелето в училище: Получихме шамар и тупаник в лицето!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 30 Не харесвам 0
Нормална ситуация за у нас. Училищата от много години са разградени дворове, опасни за здравето и живота. Както и за интелектуалното им израстване май.
отговор Сигнализирай
Новини