BGONAIR Live

Общината измила 300 квадрата графити из София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
докторска
преди 7 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Страшен проблем са малките фекалийченца (така пиша заради моди), които тръгват от покрайнините и омазват всичко новобоядисано в центъра. 3 пъти пребоядисваме за 1 година! Ако хвана някое, ще му счупя ръчичките селски!
отговор Сигнализирай
Новини