BGONAIR Live

Сезонът на морето започва, а къде е персоналът?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
честит
преди 10 години
Харесвам 42 Не харесвам 1
Един въпрос към БР РАБОТОДАТЕЛЯ (мутра или селски колбасар в повечето случаи) Аве терлици, като казвате, че не плащате щото бг-работника е некадърен и мързелив, като как така се случва, че останахте без работници? Как мързеливия и некадърен българин си намира работа съвсем спокойно из чужбина? Нали е *** и за нищо не става? Явно когато се отнасяш човешки с българина и му дадеш нормална заплата - българина си работи качествено и по западните стандарти (щом му дават работа)А ***, боли ли? Боц!
отговор Сигнализирай
28
честит
преди 10 години
Харесвам 33 Не харесвам 0
ЕХ МЕД МИ КАПЕ НА СЪРЦЕТО КАТО ГЛЕДАМ КАК МРЪ.СНИТЕ МУТРИ И КОЛБАСАРИ СТРАДАТ ЗА БЕТОНОБЪРКАЧКИТЕ И БУНКЕРИТЕ СИ , НА КОИТО ТРЯБВА ДА ПЛАЩАТ ИПОТЕКАТА. ПАДА ВИ СЕ ТЕРЛИЦИ !България е близо 7 милиона, аре па толкова да няма кадри. 45-50 г. сервитжори ще вземеш, щом трябва. Ама няма ! Щото ги изгобнихте дори и тях мъ.рши. Изгонихте ги с ниските заплати, грубото отношение, смазването от работа, липсата на осигуровки и т.н. Викахте си - е то навсякъде така, къде ще идат ? Ама ЕС смени нещата а?
отговор Сигнализирай
27
Кратун
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Вчера на този сайт пише тъкмо обратното - кадри имало предостатъчно - баби, ученици, всякакви, но колкото ти душа сака.... Който не вярва, нека потърси статиите от вчера.
отговор Сигнализирай
26
IT
преди 10 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
В IT сектора е между 100 и 500 лв на ден и пак няма кадри.
отговор Сигнализирай
25
Трудовакъ, до № 31
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Зная, бъди спокоен, но преправях текста, поради ограничението в броя писмени знаци, които могат да се вместят в поста.
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
бутайте хотелите.гларусите идват
отговор Сигнализирай
23
Трудовакъ
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 16
Както виждам от написаното във форума, някои колеги не знаят дори да пишат грамотно (ползват някаква неразбираема *** - имбецилна латинска маймуница), но същевременно претендират за сносни заплати!!? Българският език за някои като писменост явно не съществува, а братята Кирил и Методий очевидно са неизвестни на много хора... Мога само да предполагам какъв е речевия им запас и богатството на устния изказ...
отговор Сигнализирай
22
Shark
преди 10 години
Харесвам 55 Не харесвам 2
Персоналът, драги мутри, е у вас. Вече ще си работите ви, лигавите ви жени, разглезените ви деца, че и любовниците. Ето така ще е! Като искате с трици маймуни да ловите.
отговор Сигнализирай
21
toni
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
PERSONAL LI TIRSITE TE SA V GERMANIA KISAT SE BA$KANE 10-12 4asa virnete gi
отговор Сигнализирай
20
Койчо
преди 10 години
Харесвам 74 Не харесвам 1
Гледайки в бъдещето, виждам как батката-собственик оправя кревати, а жена му-кифлата сервира бира и цаца! МИРАЖ ЛИ Е ИЛИ РЕАЛНОСТ!!!
отговор Сигнализирай
Новини