IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

И сега какво? Македонците си остават…. македонци


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
До 15 АнонименМного рано днес в понеделник сте се надрусал! Денят още не е започнал, няма ли да работите днес или драскането тук ви е работата ?
отговор Сигнализирай
19
Ехааа
преди 6 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
до 15:И ваЩа е така!
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
Бойко, слънце българско ! Девет месеца , мъченик Балкански, си работил и хвалил по света срещу интересите на Македония !
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
До 16Ми тя и в ЕС няма да влезе по същата причина, ще идват да просят паспорти от нас пак.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
До УМЕНМакедония дори не е държава. Ако трябва да се прекръства на нещо то е Западна България. Но за разлика то Гърците ние сме мишки и не знаем как да си отстояваме интереса.
отговор Сигнализирай
15
Така е
преди 6 години
Харесвам 20 Не харесвам 9
Путин трябва да черпи. Македония никога няма да влезе в Евразия ,но няма да влезе и в ЕС и НАТО.Ще си остане както до сега.И този референдум показа, че глупавите винаги са повече от умните и референдумите трябва да се забранят.Единствената възможност остава Македония да се присъедини към нас , но ще има пак провален референдум. А и ние не ги искаме. Побъркан народ.
отговор Сигнализирай
14
ined
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Остават ама бюрмаджии
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 18 Не харесвам 6
Нещата са ясни! Македония Не пожела да се прекръсти за ужас на Америка , Гърция и ЕС! Желае да влезе в ЕС. Но не желае НАТО! Това е положението!
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 13
До ЕхаааТова русофилията си е диагноза... не е лесна ваща :)
отговор Сигнализирай
11
УМЕН
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 12
Всеки който си мисли че е нормално и справедливо Македония да се прекръства заради прищевките на мазните малляци, да си сложи по едно Нов или Нова пред името. Долу гръцките домогвания до Македония, до нейното име и история. Македония не е Гърция нито гръцка територия. И никога не е била.
отговор Сигнализирай
Новини