IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Ван без претенции


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Като цяло българите са комплексари - Дачията си е доста добра и здрава кола. И НЕ Е като Москвич АЛЕКО - карал съм такъв и говоря от опит. Особено най-новите модели на Дачия със сигурност са доста подобрени в сравнение с тези отпреди няколко години. За мен е важно колата да е здрава и държелива, а не нещо с което да се парадира. Ясно е, че който има пари ще си позволи и по-скъпа кола, ама така и баба знае! Обаче който няма пари да купува скъпа кола с 300 зора и после да не я кара е свръх глупост
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
За взема се поправя, че сега веднага някой ще каже, че давам акъл пък не мога да пиша:А пък Ягуар (например), да знаеш на колко галактики е над Шкода. Ама как ме кефи. Всеки път като отида на автоизложение гледам да седна (поне веднъж) и аз в една хубава кола. И така до следващото изложение. И така, мога вече да дам оценка кое на колко години от кое е.Ама като гледам, повечето тука дето изказват мнение са такива "салонни" специалисти като мен.
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
До АнонименА пък Ягуар (например), да знаеш на колко галактики е над Шкода. Ама как ме кефи. Всеки път като отида на автоизложение гледам да седна (поне веднъж) и аз в една хубава кола. И така до следващото изложение. И така, мога вече да дам оценка кое на колко години от кое е. Ама като гледа, повечето тука дето изказват мнение да такива "салонни" специалисти като мен.
отговор Сигнализирай
35
///
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
За бизнеса дачия е много добър избор. Евтина, има място да товариш, поддръжката и не е скъпа. 7 години вече само дачии ползвам да си върша работата и не правя сметка да сменям марката.
отговор Сигнализирай
34
партиен член
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Не съм фен на Дачия но, по Европа доста ги карат.
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
До АнонименДа така е. В с. Стойките е. Това е на входа на бившия ресторант "Воденицата" на пътя за с.Широка лъка
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
До АнонименСнимката е от Родопите, с. Стойките.
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
30
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Абе тя шкодата може и да е на светлинни години, ама ако не ти е по джоба, ще и се радваш само в автосалона. Всички не мое да са пачкаджии. А дачийката (и другите бюджетници) си се джиткат. Дават всичко основно, което е нужно. Евтино се поддържат. Факт е, че се купуват и то много.
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Някой ще каже ли каъде са направени снимките ???
отговор Сигнализирай
Новини