BGONAIR Live

Кога перфекционизмът ни пречи?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
Handel
преди 5 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Не се съгласявате на повишение, защото не се смятате за заслужили или способни."За мое голямо съжаление аз явно не съм перфекционист, тъй като винаги смятам че съм заслужил повишение на заплатата.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
В България перфекционисти няма.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
С такава голяма лупа xлeбapкaта изглежда като куче.
отговор Сигнализирай
Новини