BGONAIR Live

Спортният министър: Има ли смисъл да развиваме щангите?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
ceci_
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Може би контрол над добавките е по-разумното решение или тези които не са олимпийски надежди и просто тренират по залите да мрът непонятно от какво
отговор Сигнализирай
Новини