ЦСКА-София победи Септември, на точка от Лудогорец е

Столичани играха на свой терен, но пред празни трибуни
Обновена: 30 ное 2017 19:29 | 30 ное 2017 19:28,
12

ЦСКА надви Септември с 2:0 на свой терен пред празни трибуни и така се доближи само на точка от лидера в класирането Лудогорец и завързва интригата за титлата.

По-рано през деня "орлите" загубиха доста шокиращо от финансово издишащия тим на Верея, който от своя страна не спира да изумява с героичните си изяви.

Каранга вкара първото попадение в 26-ата минута от дузпа, а в 54-ата минута Десподов успя да удвои аванса на домакините и да оформи крайния резултат.

Столичани от своя страна са 10-и в класирането с актив от 20 спечелени точки.

Цска-София е Литeкс преди 6 години
Литекс е единственият футболен клуб, който сам е победил себе си с 8:0, защото Цска-София е Литекс.
11
2

3

Анонимен преди 6 години
Кравите пак тракат с копитца по клавиатурите, след победа на ЦСКА. Мучете, не ми пречите. Слагам си мнението ви за Литекс на К.. . Точно както и вас си ви слагаме по три пъти на мач.
10
3

4

ЦСКА(Литекс) за смях преди 6 години
ЦСКА минус София, с крадени емблема и символи и присвоен стадион и бази подарени от Борисофф, за сметка на държавата.
9
3

4

1948-2016 преди 6 години
ЦСКА умре. Няма вече ЦСКА има ЦИЦЕКС, ЛИСКА, ЦСКА-София или както и да го наричаме това, което е останало от обединението на Етрополе и Литекс. Какво тук значи някаква си петолъчка. Това са тъжните факти за бившите чорбари

истината боли преди 6 години
Не ми обръщайте внимание, пак съм се напил . То от нас подуенските *** не става и чeп за зеле. Да си го наврa в устатa. Да живеят Лефски , Ал Багдади и гей-браковете

6

Да се чете: Литекс победи Пирин Разлог с 2:0!
4
2

5

ЛЮБО преди 6 години
Е , И , КОИ СА ЦСКА СОФИЯ , КОИ ЦСКА 18 И НЕЗНАМ СИ КОЯ ГОДИНА , КОИ СА ЦСКА 19 И НЕ ЗНАМ СИ КОЯ ГОДИНА И АЛА - БАЛА. ГЬОТВЕРЕНИ-ПОЛИТИЦИ , КОИТО ПРОДЪЛЖАВАТ ДА РАЗДЕЛЯТ НАЦИЯТА.ТАКА БЕШЕ С ЛЕВСКИ И ВИДЯХМЕ ДО КЪДЕ СТИГНАХА-ДО НИКЪДЕ.СЕГА Е РЕД РАЗБИРА СЕ НА ЦСКА-И ТОЙ ДА СТИГНЕ ДО НИКЪДЕ.МИНИСТЪРА НА СПОРТА ,КРАЛЕВ, ГОВОРИ ДА НЯМА ЧАСТНИ ФИРМИ ОХРАНИТЕЛИ НА МАЧОВЕТЕ ,НО С НАЙ ГОЛЯМО УДОВОЛСТВИЕ РАЗСИПВА БАЗАТА НА ЦСКА И Я ПРЕДЛАГА ЗА ПРИВАТИЗАЦИЯ - КРАЖБА .