Късна драма на Анфийлд: Ливърпул и Тотнъм с равенство

Двата отбора си спретнаха зрелищно 2:2
Обновена: 4 фев 2018 21:18 | 4 фев 2018 21:13,
12

Ливърпул и Тотнъм си врътнаха лудо равенство 2:2 на "Анфийлд" в битка за Топ 4 на Англия. Двата гола за червените заби Мохамед Салах (3 и 92), точен за гостите бяха Виктор Уаняма (80) и Хари Кейн (94 - дузпа).

Трябва да се отбележи, че при резултата 1:1 Кейн изпорти друга дузпа, а и двата наказателни удара за лондончани бяха доста пресилени и скандални.

След това равенство Ливърпул събра 51 точки и е на трето място, Тотнъм е на пета позиция с 49 пункта.

Така мърсисайдци продължават да имат само едно домакинско поражение, а "шпорите" са само с две победи от осем гостувания този сезон.

Вижте подробности за мача в gol.bg

12
11
2

0

Анонимен преди 6 години
За такова съдийство във Висшата лига плащат 70000 паунда на година!Все пак, никой не иска 4-ката за ШЛ да е ясна в началото на февруари, нали така? Големия бизнес пипва тук там и ето, сега битката за шампионската е ожесточена - 5 отбора за 3 места - така се правят милионите. А пък Ливърпул, сега са ги ощетили, след 10 кръга, като е най-напечено- ще ги компенсират. Win-Win! Затова и сега не очаквайте шум от Ливърпул, те си знаят!
10
3

2

Не бяха само 2 ами повече съдийски тесли за Ливърпул. Дузпите- направо скандални- какви седянки само направиха на страничната, че то със видеоповторение щеше да стане по-бързо ясно и при това щяха да вземат правилните решения. Освен това, помните ли 100% фал на Кейн срещу Кариус при центриране в малкото наказателно поле и различния аршин при фаловете, особено в първото полувреме? Все тая, поздравления и за Тотнъм, че успяха да водят играта, 60 минути на Анфийлд.
9
3

5

Ливърпул открай време са царе на инфарктните мачове. Помня как при Бенитес и после при Брендън Роджърс се простиха с титлата 2-3 кръга преди края на първенството. Тази година пък биха непобедимите Манчестър Сити, а вчера този уникален мач с 4 гола и 2 дузпи ми напълни душата. Съдиите явно подпираха Тотнъм - две несъществуващи дузпи и то за последните 10 минути бяха кошмар. Донякъде Ливърпул сами са виновни, защото играха назад второто полувреме. Салах - егати гола, все едно видях Марадона.
8
3

5

Ninja преди 6 години
Току що гледах видео на втория съдия, който се радва след като главния потвърди решението му за втората дузпа....... сигурно е играл на точен резултат :P