Берое спря Лудогорец с фамозен гол на капитана си

Пак не дадоха дузпа срещу "орлите" при 1:1 в Стара Загора
Обновена: 29 юли 2018 13:24 | 29 юли 2018 08:07, Красимир Ангелов
24
Снимка: Булфото

Шампионът Лудогорец стъпи на криво в Стара Загора за равенството 1:1 срещу Берое късно в събота вечер.

Капитанът на домакините Мартин Райнов донесе точката на тима си с фамозен гол в 62-та минута, а малко преди това Марселиньо бе дал аванс за "орлите".

Заралии играха много добре през първото полувреме, когато Борислав Цонев удари греда, а главният съдия Ивайло Стоянов не посмя да даде дузпа за домакините в 40-та минута за зверска подсечка на Ренан в краката на Меска.

Така Лудогорец събра актив от 4 точки след първите два кръга, но важният за тима мач е в сряда – гостуването на МОЛ Види в квалификациите на Шампионската лига след 0:0 в първия мач. Берое пък постигна второ поредно равенство от 1:1, след като в предишния кръг завърши при същия резултат като гост на Славия.