Лудогорец оцеля, запази шансове за финалите в Лига Европа

Разградчани завършиха наравно 1:1 в Москва
28 ное 2019 22:15, Анисия Иванова
16
Снимка:

Лудогорец и ЦСКА Москва завършиха наравно 1:1 в двубой от Група Н на Лига Европа, игран на стадион "ВЕБ Арена".

Двата отбора спретнаха доста здрав и равностоен мач, в който головете паднаха едва в средата на второто полувреме. Клаудиу Кешерю (66') даде аванс за разградчани, но малко след това Фьодор Чалов (76') възстанови баланса в резултата.

Така след благоприятния резултат в другия мач от групата Лудогорец запази втората позиция. "Зелените" са с актив от 7 точки, с 1 повече от Ференцварош, който завърши наравно 2:2 с лидера Еспаньол. Шампионите на България ще решават бъдещето си в Европа в последния мач от групата, когато приемат унгарците на "Лудогорец Арена" и не трябва да допускат загуба.