Десет от ЦСКА победиха Славия с автогол в 92-ата минута

Червените са с 10 точки и са на първо място в efbet Лига
31 авг 2020 07:10, Анисия Иванова
7
Снимка: Diema Sport

ЦСКА победи с 1:0 Славия мач от 4-ия кръг на efbet Лига, игран на стадион "Българска армия".

Столичното дерби беше много скучно и интересните положения пред двете врати липсваха, въпреки че домакините бяха по-активни в предни позиции.

От 44-ата минута "червените" играха с човек по-малко, след като Юнус Санкаре беше изгонен от игра за втори жълт картон. В 92-ата минута обаче Венцислав Бенгюзов си заби куриозен автогол и домакините спечелиха.

В класирането ЦСКА събра 10 точки си върна 1-то място, изпреварвайки Лудогорец и Локомотив Пловдив, които са с 9 т. "Белите" пък допуснаха трета поредна загуба и остават на предпоследната 13-та позиция с едва 1 т.

В следващия кръг "армейците" имат трудно гостуване на Черно море, докато Славия приема Берое.