Юнайтед и Милан не се победиха, завършиха 1:1 в Лига Европа

Реваншът е след седмица на стадион "Сан Сиро" в Милано
Обновена: 11 мар 2021 23:13 | 11 мар 2021 22:08, Анисия Иванова
3

Манчестър Юнайтед и Милан завършиха при резултат 1:1 в първа среща от 1/8-финалната фаза в турнира Лига Европа.

И двете попадения паднаха през втората част. На полувремето Оле Гунар Солскяер пусна в игра 18-годишният Амад Диало, който само 5 минути след появяването си в игра успя да се измъкне зад защитата на Милан и с глава даде аванс на "червените дяволи".

Дълбоко в добавенето време "росонерите" успяха да изравнят след корнер, а точен с глава бе датчанинът Симон Кяер.

Реваншът е след седмица на стадион "Сан Сиро" в Милано.