Ливърпул на полуфинал в Шампионската лига

Драматично 4:2 срещу Арсенал на Анфийлд
9 апр 2008 09:19,
5

Ливърпул доказа силата си на евробоец, като в невероятно драматичен мач победи Арсенал с 4:2 и се класира на полуфиналите на Шампионската Лига.

Двата отбора си размениха по едно попадение през първото полувреме и в началото на второто изглеждаше, че ще изчакат продълженията.

В последните двайсетина минути обаче на "Анфийлд" се разигра истинска драма, като двата отбора си размениха цели 4 гола.

Решаващото попадение за победата реализира Стивън Джерард в 84 минута от спорна дузпа.

Момчетата на Рафа Бенитес се класират на полуфиналите, където ще играят в ново английско дерби срещу Челси.

5
4
0

0

Вальо преди 16 години
Брей, не можаха пак Аресенал да стигнат на финал :D :)
3
0

0

:))) преди 16 години
LIVERPOOL са най-великя отбор !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
0

0

georgi преди 16 години
такова съдийство и в българия няма-в първият ма4 дуспата за арсенал беше 5 пъти по о4евидна ама ги закопаха.....но челси ще им пръсне панаира на ливърпул бъдете сигурни-ливърпул няма да са на финал