Славия завърши наравно с шампиона Лудогорец

Кой докъде е в класирането за титлата?
Обновена: 15 дек 2019 19:29 | 15 дек 2019 19:29, Веселина Йорданова
7

Славия завърши наравно 1:1 у дома с шампиона Лудогорец Разград в последен двубой от 20-ия кръг в Първа лига.

В 17-ата минута Димо Бакалов изведе Мавис Чибота, чийто удар беше спасен от Антонис Стериакис.

Гостите, които играха в изцяло експериментален състав, поведоха в резултата пет минути след това.

Светослав Дяков изведе Жоржиньо, който центрира за Мавис Чибота и той с глава с прехвърлящ удар даде аванс за "зелените".

Продължението четете на Gol.bg

7
5
0

3

PinCode преди 4 години
Лудогорец днес ги раздаваше доста лежерно ...Нормално след тежкия мач тия дни пък и малко предпразнично хммммм
4
3

3

Не извратен тип преди 4 години
Да са живи и здрави,гледайте във Агнглия на боксиндей как се уговарят мачове,Сити,Ютанйтед и Челси ще загубят както почти всяка година от десет години насам.Живеем във времена без правила
3
2

10

Анонимен преди 4 години
Поредния продаден мач. Славия са толкова зле, че нападателита на Лудогорец се зачудиха как да ритат встрани от вратата, да не объркат тотото!
2
4

6

Munchen_DE преди 4 години
Браво на "белите"! Най-хубаво е когато ти забият гол в последните секунди и ти объркат сметките. Самозабравили се... да не казвам.