Най-добрият и най-скъпият удариха най-слабия

Роналдо и Бейл се разписаха при победата на Реал Мадид с 5:0 срещу последния Бетис
18 яну 2014 19:00,
1
Реал Мадрид ликува след гола си срещу Бетис. Снимка: Ройтерс

Реал Мадрид не срещна никакви затруднения срещу Реал Бетис и го разгроми с 5:0 като гост в мач от 20-я кръг на испанската Примера Дивисион, игран на стадион "Бенито Виямарин".

Столичани имаха тотално превъзходство над последния в класирането и можеха да победят дори с по-голям резултат. Всичко започна след страхотен гол на носителя на златната топка Кристиано Роналдо, който откри резултата с невероятен удар от почти 30 метра.

След това струващият 100 милиона евро Гарет Бейл удвои резултата след прецизен удар от фаул. В самия край на първото полувреме Карим Бензема сложи окончателно точка на спора след добра игра на Лука Модрич.

През второто полувреме и Анхел ди Мария вкара много зрелищен гол с удар от далеч, а в самия край влезлият като резерва Алваро Мората оформи крайния резултат след задна ножица на Роналдо.