IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Арогантно е да се вдигат заплатите на чиновниците!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

85
optimist
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 15
Писна ми да чета едни и същи глупости на червените провокатори. Всеки ден, под всяка новина. Борисов това, Цветанов онова, Дянков трето. Другари, ще ви видим на изборите. Ако народът е доволен от правителството бъдете сигурни, че ще го преизбере за втори мандат. Ако народът не е доволен ще гласува за друга партия. Но тук двама човека с различни псевдоними драскат постоянно и внушават някаква численост. Хайде регистирайте си никовете да ви видим колко сте на брой. Смешници!
отговор Сигнализирай
84
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 8
Бокоооо! Чаушеско те чака!
отговор Сигнализирай
83
Драган от Каспичан
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Е,щом нема друго за мачкане...
отговор Сигнализирай
82
испанеца
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 7
Журналисти обсаждат премиера Борисов с въпроси. Той мълчи. Нахакана новинарка настоява:- Кажете поне, как стоят нещата общо взето.- Ами общо взето, всичко общо е вече взето.
отговор Сигнализирай
81
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 14
Най-арогантна е МАЗНАТА ЧЕРВЕНА КРАТУНА ОТ СНИМКАТА.
отговор Сигнализирай
80
заблда
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
Това,че Станишев не е стока,не прави автоматично Г-н Борисов ангел.
отговор Сигнализирай
79
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 7
Това е край на Гроб . Всички от Герб до стената и по един куршум .
отговор Сигнализирай
78
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 8
ГЕРБ са си едни престъпници! Скоро ще търкат нарове! Споко народе!
отговор Сигнализирай
77
Мачкай Бойко
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 5
Копи: "А така мачкай пенсионерите, бизнеса, работещите, майките, образованието, културата, науката, здравеопазването, спорта, армията, полицията, смачкай ги всички! Всеки, който не е от ГЕРБ е *** и трябва да бъде смачкан! Една партия, една държава, един вожд, един масажист на ушите!" :)))))
отговор Сигнализирай
76
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Усещате ли какво става,ако не скоро ще усетите-революция в 21век и то в Европа
отговор Сигнализирай
Новини