IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Арогантно е да се вдигат заплатите на чиновниците!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

145
БКП
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 15
Ура другари! На бой срещу ГЕРБ.С този ход ще ни отнемат шанса за връщане във властта.А това е опасно за БСП иДПС.Та ние сме,като братя близнаци,заедно направихме възр.процес,крадохме,ядохме,пихме,лъгахме.Не ни оставяйте извън властта.Две очилати гадинки се мъчат с всякакви средства да се върнат във властта.Каква наглост.
отговор Сигнализирай
144
СУПЕРГЕРБ
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
Лоши новини за българската икономика ! Напоследък се събраха доста лоши новини за българската икономика.Индустрията спада с 3.6% на годишна основа през януари - за първи път от близо две години.Износът падна с 10.2% на годишна база през януари - за първи път от над две години.Безработицата продължава да се увеличава и през февруари вече е 12.4% - най-високото ниво от осем години насам, при това голяма част от реално безработните не са регистрирани и статистиката не ги отчита.България вече четири години не догонва по доходи средния европеец, за разлика от десетилетието преди този период.Според последните прогнози на Европейската комисия българската икономика е в стагнация през първото тримесечие на 2012 г. Не е изключено да се окаже, че има спад, който ако продължи и второто тримесечие България технически ще влезе в рецесия.Спадът в търговията на дребно се засилва и през февруари обемът на търговията е с 6.4% по-нисък спрямо същия месец на миналага година.Крайно време е да се замислим сериозно за причините. И да ги търсим не навън, а в България.
отговор Сигнализирай
143
КОШМАР
преди 14 години
Харесвам 27 Не харесвам 2
Малко факти ! През 2005 год. фискален и валутен резерв 4.5 милиарда. Идва Станишев и 2009 год. резерв 8.5 милиарда . След 2 год. и 7 месеца управление на Борисов резерва е 4 милиарда. Та Борисов имам само един- едничък въпрос ! Къде изхарчи тези близо 5 милиарда ?????????? Къде Борисов ? Магистрали няма,няма Белене,пенсии неиндексирани,безработицата расте главоломно. Къде са парите крадецо ?
отговор Сигнализирай
142
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 9
Наистина е арогантно в България където 80 % от българите живеят с по 500 лв. на месец и а останалите 20 % искат да живеят с 10 пъти по-големи заплати защото им били големи отговорностите. Ами откажете се от тези постове като ви са големи отгаварностите.защото на улицата има опашки от безработни ,които ще работят за една трета от исканите от нашите министри заплати. Но много е цинично точно Станишев дето крадеше милиони да коментира това.
отговор Сигнализирай
141
ужаса ГЕРБ
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
За крушката и опашката Какво спечелихме и какво загубихме в третата година от мандата на ГЕРБ изчерпване на фискалния резерв, паралелно с увеличаване на държавния дълг!В края на 2000-та година фискалният резерв беше 2,4 млрд. лв., през 2005 г. достигна 4,4 млрд. лв., а в средата на 2009 г. беше около 8 млрд. лв. В настоящия момент фискалният резерв е на ниво от 4 млрд. лв., като имаме в предвид, че Сребърният фонд и фонд Козлодуй заемат около 3,5 милиарда от тези 4 милиарда!Това са двата фонда, които са целеви и от които Дянков възнамерява да вземе стотици милиони за дупките в бюджета си! Какво означава това: преди време Хроники написа, че в търсене на пари, Симеон Дянков е взел от Български енергиен холдинг /БЕХ/ 182 млн. лв., за да пълни дупките в нескопосания си бюдежет 2012! Предстои БЕХ да модернизира електро- и газопреносната мрежа на страната, от което ефективността на тези мрежи щеше да се подобри, а това както е известно влияе пряко върху формирането на себестойността на електроенергията. Т. е. Дянков и ГЕРБ бръкнаха директно в джоба на данъкоплатците, тъй като от неизвършените инвестиции цените на електроенергията скочиха и предстои да скачат още безброй пъти в обозримо бъдеще!Другият русофоб, американсият посланик Джеймс Уорлик каза в последното си интервю:Каквото и да се е случило, при всички положения, във връзка с това, което оповести премиера, аз чух, че Белене няма да бъде построена... Аз самия следя въпроса с Белене, откакто съм дошъл, вече повече от 2 години, и мисля че е дошъл момента да се вземе решение по отношение на този проект.На 28 март, след като премиерът Бойко Борисов обяви, че спира проекта Белене, една от основните задачи на Уорлик, да се спре важния българо-руски енергиен проект е изпълнена!
отговор Сигнализирай
140
КОШМАР
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Мутрокомунистическите герберски ембриони така и не разбраха че 80% от хората които са срещу това идиотско управление не са от бсп, но едва ли има смисъл да им се обяснява. Ако се тръгне да се описват всичките им провали и поразии, които натвориха няма да стигне целия форум. Затова ето само малка част от фактите след 3 год герберастия:НОВИЯТ МОРАЛ НА ГЕРБ и тяхната " Швейцaрия на Балканите "- Най-бедната и най-корумпирана държава в ЕС с най-ниските при това ЗАМРАЗЕНИ от чучалото на Световната банка Симеон Дянков заплати и пенсии въпреки високата инфлация 3-та поредна година, което е ПОКАЗНО ПОГАЗВАНЕ на Социалния кодекс на държавата България- ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБ !- Тотално разбита икономика, най-високите лихвени проценти в ЕС, най-скъпите лекарства не само в ЕС, но и от всички 50 държави на Стария континент. - ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБ !- Смазване на малкия и среден бизнес, неразплащане на ддс и неразплащане на поръчки от страна на държавата с частния бизнес, огромна междуфирмена задлъжнялолст, масови и верижни фалити - ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБ !- Фалшифицирани, купени и манипулирани чрез слугински медии и над 30 агенции избори за президент и местна власт през октомври 2011, което беше потвърдено от всички международни наблюдатели и неправителсвени организации. Депутати от герб мъкнещи чували с бюлетини, подменени протоколи, рекорден брой недействителни бюлетини и лишаване от право на глас на над 250 000 български граждани чрез забранителни списъци. - ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБ !- Разбито здравеопазване, фалити на болници поради спряно финансиране от правителството , липса на лекарства за онкоболните и ПЪЛЕН КРАХ на здравната реформа. Масова емиграция на лекари специалисти и медицински сестри заради мизерно заплащане и заради мизерните условия на работа, които в повечето болници са нечовешки - ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБ !- Отвратителен популизъм и откроевени лъжи, че България е сред "отличниците в ЕС" по усвояемост на евросредства. България е на последно място по договорени евродондове от 27-те страни членки с 37% (за сравнение Латвия - 76%, Литва - 68%, Естония - 60% ) и на предпоследно място по усвоени еврофондове със смешните 10 % - ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБ !- С погрешните си антикризисни мерки българското правителство задълбочи икономическата криза в страната ( анализ на престижния Виенски институт - dw.de/dw/article/0,,5773663,00.html ) - ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБ !- Ограбване на фискалния резерв на България с 4,5 млрд лв от наследен 8,3 млрд - ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБ !- Ограбване на 1,4 млрд лв от парите на Здравната каса - ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБ !- Увеличаване на вътрешния дълг на България с над 2 млрд лв - ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБ !- Некадърна и неадекватна инфлационна и стагфлационна икономическа политика, която води до разорение както на обикновения българин така и на бизнеса. - ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБ !- Непрекъсното свиващо се потребление, покачване на цените на основни и жизненоважни продукти, покачване на горива, ток, вода и парно и масово обедняване - ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБ !- Значително нарастване на дела на сивия сектор, който по последни данни е достигнал 35 % и осигуряване на политически чадър над контрабандата на цигари, горива и алкохол - ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБ !- Орязване на всякакви социални пакети и придобивки и неизплащане на детски надбавки на българските майки поради АНТИБЪЛГАРСКО законодателство - ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБ !- 2 милиарда лева всяка година за подслушване, прогнилата и корумпирана система на МВР и военното министерство - ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБ !- За 3 г. двойно увеличение на безработицата в страната, 300 000 нови безработни българи и реална безработица над 25% - ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБ !- Изпращане на български момчета по света да водят войните на САЩ за сметка на българския данъкоплатец - ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБ !- Откриване на паметник за прослава на американските летци бомбандирали София - ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБ !- Етнически българи от безпаричие и отчаяние заминаващи на гурбет да чистят ***, да гледат старци, да берат ягоди, маслини, портокали и да ринат обори зад граница - ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБ !- Етнически българи ровещи в казаните за смет - ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБ !- Погребване на култрурата, образованието и науката - ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБ !
отговор Сигнализирай
139
ГЕРИ
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
ПРОСТИ КОМУНЧЕТА ТАКА ВИ СЕ ПАДА ЗАЩО ТОЛКОВА МАЛКО ТЕПАХТЕ СЛЕД 9
отговор Сигнализирай
138
Истината
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Ето искахте ГЕРБ/ГРОБ/ аааааааааа,на ви ГРОБ нааааааааааааааааЕто това се случва в България последните години !!!!Стратфор за България през 2011 г.: Повсеместна мафия! Организираната престъпност в България е инвазивна и играе голяма роля в правителството и бизнес операциите. Корупцията в кабинета и полицията е всеобхватна, практически безнаказана, част от обществото.Това са част от заключенията в проучване, изготвено за България през 2011 г. отамериканската аналитична компания "Стратфор", наричана още "ЦРУ в сянка", става ясно от кореспонденцията на фирмата, публикувана в Уикилийкс, съобщи сайтът "Бивол".
отговор Сигнализирай
137
Гербер
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Знам че ние сме най-големият гаф в историята на България. Знам че ние докарахме страната до дъното на Европа. Но ние ще победим отново. Някой ще попита защо.Защото всичко годно и интелигентно се изнесе в чужбина и тук останаха само нашият любим електорат-***,чалгари,диви селяни, грозни силиконови пачаври,дебелогъзи мутри и некадърни простаци с основно образование.Ние синовете и дъщерите на полицаи, прокурори и мутри ще направим всичко възможно да задържим нашата хунта Герб. Ние сме тези които ще гласуваме за диктатурата на Бойко,да продължава да тъпче българският народ.И да не забравите-Всички които са против Герб и нашият вожд Боко ги наричайте ***-това ни е най-добрият девиз клише.
отговор Сигнализирай
136
СУПЕРГЕРБ
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Ей гладници,ние от нашата партия Граждани за Европейско развитие на България/ГЕРБ/ сме добре ! А да не сме чули да пишете и говорите срещу нас ! Да не си мислите още че живеете при Костов или Станишев та да имате свобода на словото ? Ще ви изядем с парцалите,а от утре ще ви следим и знаем поименнно ! ВНИМАВАЙТЕ бедняци и се радвам че ви докарахме до просешка тояга !МВР затяга хватката в интернет масово следи потребителите.Нараснали са исканията на МВР за трафични данни и телефонни разпечатки. На ден в съда се внасят хиляди молби за достъп до лична информация. Обикновено в едно заявление от МВР се искат данни за десетки лица разпечатки от телефонни разговори и IP адреси. Малка част от молбите на МВР са отхвърляни.От 2010 г. достъпът до лична информация се дава от районните съдилища. В първите месеци след нововъведението съдът буквално е затрупан от заявления 5121 г., като отказите са 1114. През 2011 г. молбите са достъп до трафични данни и обаждания са нараснали с близо 1800, но пък е спаднал броят на отхвърлените искания.Доставчиците пазят информацията за трафика през интернет една година.
отговор Сигнализирай
Новини