IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Арогантно е да се вдигат заплатите на чиновниците!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

125
Вагнер
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
С това си изказване трябва да разберем,колко е загрижен Хамстеро за обикновения българин и следователно да натрупа точки за пред хората.Евреите на това му викат PR.
отговор Сигнализирай
124
bori sov
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
Защо газът поскъпва, г-н Борисов, пита Станишев - ZASHTOTO GO DEVERSIFICIRAHME,gospodine! NESHTESH LI S AZERI, GRUZINCI, RUMANCI, NORVEGIA,KATAR, TURCIA dane zabravia NEKOI, A USA.
отговор Сигнализирай
123
Истината
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
187 коментара..как не ви омразна..или по скоро сте едни и същи..говорете пишете и какво от това ? има ли смисъл без действие Разбирасе че не,какво можете или какво правите НИЩО,клавиатурни мишоци..трагедия жалко за майка България !!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
122
Dan
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 6
Коментар 185 е мой! На дежурните от "Позитано" лека работа, все пак срамна работа няма са казали хората!
отговор Сигнализирай
121
venci
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Serioja,ulivash se...te verno che ni *** ne stava ot tiah,ama i ti ne si mnogo taman.Malchi i kortuvai che baia si osran i ti
отговор Сигнализирай
120
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 30 Не харесвам 6
Арогантно е да си лидер на партия която се бори за социална справедливост без да имаш един ден трудов стаж, арогантно е членовете на тази "социална партия" да са до един милионери, без да са компютърни гении, преуспели бизнесмени, или богати наследници...пардон те са богати наследници на бащите си които пък от своя страна са забогатели защото са откраднали от имащите докато са били на власт и са раздавали смъртни присъди все едно са Богове!А раздадените "бонуси" с млн.лв.?ТОВА Е АРОГАНТНО!!!!!!!
отговор Сигнализирай
119
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 7
Газта поскъпва понеже руснаците му вдигат цената.........не 5 ,ами 25 % да го вдигнат нямаме избор, поради руските дето ни заробиха с неизгодния договор...........за тях диверсификацията е неизгодна, нали друзя
отговор Сигнализирай
118
за 173
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
2003 беше 74 пенса, 9 години по-късно е 1.34 паунда бензина в кралството ...........90% увеличение. Цената на горивата се определя от борсите, а не от правителствата
отговор Сигнализирай
117
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
до''Немеца''. Кажи кого предлагаш за вожд.
отговор Сигнализирай
116
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
"Защо газът поскъпва, г-н Борисов, пита Станишев"..Мноо просто бе ... колко си *** ... щото напрайхме "диверсификация"... т.е. диверсираме успещно икономическата икономика дет я нямаме и няма да я имаме....Слънцеликия и обкръжение са мноу умни по целите глъви, особено кат ги съветва (им заповядва) Ворлик
отговор Сигнализирай
Новини