BGONAIR Live

Необходима ли е реформа на пенсионната система в България?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 1
Минималната пенсия отдавна трябваше да е 1000 лв., а МРЗ 1800-2000 лв. Евро ще въвеждат с минимална пенсия 300 евро., ти да видиш! На гол тумбак чифте пищови.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 3
Пенсионната система не трябва да бъде пипана. Но! Прекалено много надуха заплатите в определени сектори и пари за пенсии не останаха. Това се прави за кой ли път. Веднъж Дянков насочи пари от пенсиите към здравеопазване, сега пак насочват пари от пенсии към други сектори. Затова реват с пълно гърли, че пари за пенсии нямало.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 1
Има, но такава , че пенсиите да бъдат в дигнати с ПОНЕ 50%!
отговор Сигнализирай
13
До кога
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 2
По ЗДОО вече 35г.полицай,воени,чиновници,съд, прокуратурата и тн.и тн.Не внасят осигуровки в НОИ, и се пенсионират по рано как искате да има нормални пенсии?!
отговор Сигнализирай
12
Христо Христов
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 3
Да. И то такава, че да умори некадърните деменции гласуващи ес да им дава достойна пенсия.
отговор Сигнализирай
11
Замълчи поне
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 5
До: пенсионер....А знаеш ли кой изкарва твоята пенсия за която и лев осигоровка не си внесъл а и се пенсионирал по млад и с голяма пенсия?!Истински работещият народ който мизерства дави плаща пенсиите на търтейте от мвр,мо,службите и тн.
отговор Сигнализирай
10
Анонимко
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 3
Не само е необходима,но е наложителна,сега се работи по закона за пенсиите от 1961 година.
отговор Сигнализирай
9
Ужас
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 4
Много не знаят че над 100 000 държавни служители не внасят лично данък и осигуровки в НОИ а получават от там големи пенсии и обещетения.Народ и държава ги издържа и това води до огромна 35годишна дупка в бюджета, което не позволява да има нормални пенсии за работещите. Всички го знаят но си траят.
отговор Сигнализирай
8
House MD
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 3
До: До House MD Напротив, познавам този пенсионен модел в дълбочина.
отговор Сигнализирай
7
До House MD
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 4
Мисленето НЕ Е от силните ти страни!
отговор Сигнализирай
Новини