BGONAIR Live

Тагарев: Русия е заплаха за Европа, България трябва да реагира на “черния списък”


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

391
Бай Онзи
преди 10 месеца
Харесвам 24 Не харесвам 1
След такива "откровения" ,някой май скоро ще пада по стълби ...
отговор Сигнализирай
390
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 35 Не харесвам 1
Ква заплаха бе, натегач..Русия сложи край на турското робство, на втората световна, на ковид историята. Заплаха не виждам, само ползи!
отговор Сигнализирай
389
Банкеръ
преди 10 месеца
Харесвам 25 Не харесвам 0
Любопитен съм какво ще последва след 10 дневния срок.Най вероятно нов срок и т.н. до последния Украинец.Инак би било забавно някоя подводница да изплува в залива Хъдсън.Ето уже писец
отговор Сигнализирай
388
Багабок
преди 10 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 0
Бах мама му.Тагаренко трябва да е взел бая пари ,че да говори такива глуу
отговор Сигнализирай
387
бай Васил
преди 10 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 0
Господин Тагарев заслужава да бъде вързан и върху корема му да бъде поставена делва с плъхове с отвора надолу. Плъховете ядат, ***, пак ядат! Докото се пресели в отвъдното!
отговор Сигнализирай
386
Дядката
преди 10 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 0
Тагарев знае ли вица за вълка и гаргата в самолета?Гарга плюе и обижда , а когато пилота мечок ги изхвърля навън ,гаргата полетяла , а вълка заревал че не може да лети!Гаргата го попитала учудено : "Ами тогава защо плюеше?"
отговор Сигнализирай
385
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 23 Не харесвам 0
Магарев е чуждопоклонник и предател-враг на България!
отговор Сигнализирай
384
От един българин
преди 10 месеца
Харесвам 28 Не харесвам 1
Аз против Русия никога няма да се бия! Ще опраскам натовските генерали, ако ме призоват и насъскат срещу Русия!
отговор Сигнализирай
383
Клатен демократ
преди 10 месеца
Харесвам 23 Не харесвам 0
Тагарев е съвременния еничap! Запомнере това добре!
отговор Сигнализирай
382
Клатен демократ
преди 10 месеца
Харесвам 21 Не харесвам 0
Тафарев е съвременния ***, работещ за чужди интереси! Това по мое мнение. По-продажен е даже и от баци и шиши ОПГ!
отговор Сигнализирай
Новини