BGONAIR Live

Тагарев: Русия е заплаха за Европа, България трябва да реагира на “черния списък”


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

381
Обективен
преди 10 месеца
Харесвам 23 Не харесвам 1
Магарев , знаеш ли защо Шиши вече не ходи в Дубай ? Питай го , същото те чака и тебе.
отговор Сигнализирай
380
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 25 Не харесвам 0
Един типичен чуждопоставеник. Само изпълнява указания не е направил нищо за родината си.
отговор Сигнализирай
379
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 0
Не виждам как ще окупират Русия... явно са с нереални очаквания западните корпорации. Ограмна инфлация, реална рецесия, вече икономиката им не може да издържи войните им на запада.
отговор Сигнализирай
378
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 0
В момента Русия се бие с Украйна и запада взема страна. Ако Русия влезе във война с Мексико, запада би ли бил пас, ами не. Въобще винаги са на всяка манджа мерудия. Само че вече реалните им възможности са доста надолу...
отговор Сигнализирай
377
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 0
Има ли някъде война запада да не подклажда едната страна и да не участва, от което печели от кръвта на хората... и... къде донесоха демокрация... никъде, виж експлоатация и неравноправни икономически отношения донесоха ,пийте коко колаа за колонии..
отговор Сигнализирай
376
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 0
Преди Чавес запада плащаше осем долара за барел нефт на Венецуела с прокси правителство... Това е запада с неговите неравноправни търговски отношения. Той не иска равноправни отношения по пазарни цени а ЕСПЛОАТАЦИЯ И НЕОКОЛОНИАЛИЗЪМ. оСВОБОДИ кОСОВО ОТ сЪРБИЯ И СЕГА КОСОВАРИТЕ СА ... свободни ама толкова свободни че пет пъти по-бедни от сърбите от като бяха под сръбско робство хахахаха.
отговор Сигнализирай
375
Как да реагира ли!
преди 10 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
Две кофи чист вазелин стигат ли?
отговор Сигнализирай
374
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 0
Ежат се на Русия на своя глава, а после очакват, че цялата държава ще си заложи главата заради тях. Не става.
отговор Сигнализирай
373
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 0
А запада какво търси в Украйна - да ограби Украйна ето това търси както и нас ограбва.
отговор Сигнализирай
372
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 0
Ами Чечения е част от Русия бре неграмотнико, там запада какво търсеше?
отговор Сигнализирай
Новини