IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов за особения управител на "Лукойл": Има достатъчно опит, за да се справи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

75
ГЕРБ крадци
преди 15 часа
Харесвам 12 Не харесвам 2
Управляващите ГЕРБ и задкулисните им шефове от ДПС Ново начало използват бюджета и държавния сектор за укрепване на собствената си клиентела, вместо за реални реформи и обществено благо. Те поддържат доволните слоеве чрез финансови привилегии и отлагат истинските промени, като едновременно с това маневрират между вътрешни и международни интереси, за да запазят властта и контрол над ключови сектори като енергетиката. Това показва приоритет на политическата изгодa над националния интерес.
отговор Сигнализирай
74
Борисов е ПОЗОР!
преди 15 часа
Харесвам 12 Не харесвам 3
Едно кюлче, две кюлчета, три кюлчета ...ту-туу...
отговор Сигнализирай
73
мак
преди 15 часа
Харесвам 14 Не харесвам 4
Стига с тоз банкянски, къв е той. А щом отрича за пеевски, значи новия еничарин е свързан. Да ни е честит особен безнаказан, ще се справи със загробването.
отговор Сигнализирай
72
Пак лъжеш
преди 15 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
" Той не е мой кмет. Не искам и капка да падне върху ГЕРБ заради него" - я се вижте колко гербера от СОС-а го подкрепиха за синьо зелента зона.
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 15 часа
Харесвам 13 Не харесвам 1
Борисов потвърдил. Баси смешката.
отговор Сигнализирай
70
анонимен
преди 15 часа
Харесвам 5 Не харесвам 8
Путин остана по г*ащ*и, скоро и по без г*ащ*и.
отговор Сигнализирай
69
анонимен
преди 15 часа
Харесвам 10 Не харесвам 2
П. Николов се е отказал. Затова Джилязко е свикал тази сутрин спешен съвет за сигурността. Ще търсят друг кандидат за падане от прозорец.
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 15 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
И какво му е особеното на особенния управител? Да не е двуглав?
отговор Сигнализирай
67
Да,бе
преди 15 часа
Харесвам 9 Не харесвам 2
"Особеният" управител е Петко Николов .Бивш член на партия НДСВ,когато Пеевски беше шеф на младежкото НДСВ.Изобщомне е човек на Шишо.
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 15 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
значи наш човек!
отговор Сигнализирай
Новини