BGONAIR Live

Триъгълникът на властта почерня от хора, протестиращи срещу Бюджет 2026 ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

114
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: БългаринЗа тебе има една нова дума, идеално те покрива и представя пред общството: "***". Пасва ти на 100 процента. Носи я с "гордост".
отговор Сигнализирай
113
до 122
преди 6 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 6
Добре, добре. Ако това там е каймакът на обществото, ти си Айнщайн. Но понеже си обикновен платен драскач, какво да го коментирам повече...
отговор Сигнализирай
112
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 5
от тези протестиращи 99 % не са чели бюджета. като овце шарлатаните ги водят на заколение.
отговор Сигнализирай
111
Йордан
преди 6 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 5
Фактически, протестиращите искат по-ниски заплати, да не се вдига данък дивидент за богатите, както и по-ниски пенсии и осигуровки. Е, аз съм против този протест.
отговор Сигнализирай
110
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 7
Това е протестът на хитрите програмисти. Иначе казано на младите, заможните, богатите, успелите, кадърните, образованите, каймака, бъдещето. Копейчици не се допускат. Да на ЕС и НАТО! България напред!
отговор Сигнализирай
109
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Удивителни съвпадения с действията на демократическата партия в САЩ. Дали кукловодите са едни и същи? Парите със сигурност са.
отговор Сигнализирай
108
Българин
преди 6 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 6
Ние българите сме най-здравия и най-разумния народ, но от некаде ни е дошла една болна и побъркана държава.
отговор Сигнализирай
107
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
Тия защо протестират бе? Нали вече сме в Клуба на богатите, пълноправни европейци. Не са ли забогатели достатъчно, не са ли поевропейчени, че протестират?
отговор Сигнализирай
106
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 7
Във Варна има над 9000 души пред Общината, но старшинките МЪЛЧАТ грозно! Крадецът Портних в ЗАТВОРА!!
отговор Сигнализирай
105
Българин
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 6
Дано следващият руски президент не е толкова апатичен към България. Това е единственият ни шанс да се спасим ако Русия отново се смили за последен път над нас и ни даде последен шанс да се върмен на Правия път. Но това зависи и от нас самите!
отговор Сигнализирай
Новини