BGONAIR Live

Триъгълникът на властта почерня от хора, протестиращи срещу Бюджет 2026 ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

104
Предложение
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 7
Аз предлагам следната сделка: всеки българин дава по 5000 евро на г-н Пеевски. Децата - само по 2590, родителите им да ги платят. В замяна, г-н Пеевски няма да краде държавни пари през цялата година. Това е честна сделка! Г-н Пеевски ще вземе по-малко пари през следващата година, но пък ще има мир и няма да има такива протести.
отговор Сигнализирай
103
Бюджета и не само
преди 6 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 5
Браво на Протестиращите.Някак си медиите отказват да излъчат дори лозунгите на Протеста.Долу Прасетата.Долу СарафовДолу Мафията
отговор Сигнализирай
102
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
България е толкова болна , че няма как да се размине без тежка хирургична операция. Ще боли със сигурност .
отговор Сигнализирай
101
Зозо
преди 6 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 4
Преди бях за Боко, ама да ми вдига данъци и осигуровки няма да стане. Оставка!!!
отговор Сигнализирай
100
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 5
ПРЕВРАТ МУ Е МАЙКАТА!
отговор Сигнализирай
99
F16Block70
преди 6 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
осигОровки:):):)
отговор Сигнализирай
98
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 4
Не мина номерът от парите на хитрите програмисти и всички със заплати в пъти над прага да се взимат парички да плащаме на милиционери и администрация. Няма и да мине. Когато се справите със сивия сектор и наглия бачкатор там, тогава ще пипате парите на най-честните платци на данъци у нас!
отговор Сигнализирай
97
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
До: анонимен 84 северозападналата област ще си остане такава и след разпада на Русия. Просто хората там са по близо до психиката на руснака отколкото до психиката на българина.
отговор Сигнализирай
96
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
Оставка партия мафия
отговор Сигнализирай
95
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 7
ПП- путинските проксита заработват като за последно. Абе къде е татко Петко?
отговор Сигнализирай
Новини