BGONAIR Live

Диана Дамянова: Много е възможно Бойко Борисов да хвърли оставка


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

52
Бургас
преди 6 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: Истински С този народ вярваш ли да се случи
отговор Сигнализирай
51
Бургас
преди 6 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: Умните Ти пък намери кои да наречеш умни!
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
Ти кажи Д какво ще каже, Б само изпълнява...
отговор Сигнализирай
49
Keti Drescher
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 6
Бойко Борисов няма да хвърли оставка! Ще отменят бюджета, ще изготвят нов. Ще мине м.декември. Ще приемем еврото. След това, може би, а може и не, времето ще покаже. Но сега правителството няма да подаде оставка. Герб е първа политическа сила, макар да не е това, което беше. ДПС Ново начало е втора. Ако изборите бяха днес е така. Протеста беше голям, но не сме 2020 година. Всеки ден не е Великден. !
отговор Сигнализирай
48
буффф
преди 6 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Оставка от какво, *** лелче? Той официално пост заем ли в момента? А и 5 остафки да хвърли например от нй-високия връх в Люлин планина-Дупевица, то какво ще се промени? все едно аз да хвърля оставка. Остафка от какво като не заемам никакъв пост, но някакво мисирчи рекло.
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
Не му е за севте,но този път няма да му се размине. Бай Ставри е в очакване на гости.
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
България била русофилска държава!??.Лелееее,тая руска тьотка,работила за .Лукойл ,да върви в монголските блата.Ние оставаме в Родината си.
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
Хвърля я и на негово място застава следващия Янкошумкар, по устав!
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
А бе бабо как да хвърли оставка като той е само шеф на партия и народен представител а не министър или министър-председател. Ама мисир яа,!
отговор Сигнализирай
43
Akaciy Trendafilov
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: МразимМрази първо, този който те е разсипал на пода, после те е събрал в шепа и накарал *** да те погълне! Че си ГМО, няма съмнение, ама поне не разнасяй вонята си наоколо. Марш в дупката, некромонг, жалък! Остави нормалните намира.
отговор Сигнализирай
Новини