IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Радев покани “Величие” на консултации в петък

Срещата на "Дондуков" 2 започва в 10 часа

Димитър Кьосемарлиев, Dnes.bg

Димитър Кьосемарлиев, Dnes.bg

В последния работен ден на седмицата консултациите при президента Румен Радев ще приключат със среща с представителите на ПГ на “Величие”, съобщават от пресцентъра на държавния глава.

Срещата ще се проведе от 10 часа на “Дондуков” 2 и слага край на кръга от разговори с политическите формации в 51-то Народно събрание преди продължаването на конституционната процедура за връчване на мандат за съставяне на правителство.

Държавният глава започна консултациите в понеделник с ГЕРБ-СДС и "Продължаваме промяната - Демократична България", във вторник разговаря с "Възраждане" и "ДПС-Ново начало", в сряда с "БСП-Обединена левица“ и “Има такъв народ“ (ИТН), а по-рано днес с парламентарната група на “Алианс за права и свободи“ и с представители на "Морал, единство, чест" (МЕЧ).

До момента всички партии се обединиха около тезата, че в този си формат Народното събрание е изчерпано и трябва да отидем на нови парламентарни избори.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
България
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата