BGONAIR Live

За първи път в евро - изплащат пенсиите от 7 януари


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
До: Пазарувайте с картаИ аз пазарувам само с карта, но понякога се налага да извадиш дребен кеш, тук не е Швеция да си платиш една варена царевица на улицата с карта. И ако трябва след ЧНГ да платиш нещо за 1.80 евро, пък имаш само 50-еврови банкноти, ще стане леко напечено с рестото, щот може да нямат да ти върнат в евро, и една част в евро, друга в лева, и естествено, продавачът няма да е от прецццкканата страна, а горкият възрастен човек.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
големи яйца, вижте цените по магазините!
отговор Сигнализирай
10
THE BEST
преди 5 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 2
Ненормална държава сме и това е....
отговор Сигнализирай
9
Пред всеки банкомат
преди 5 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
Линейка и полиция
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
Ще има десетки инфаркти като видят /получат "половин" пенсия, добре ще е преди да им броят новите левчета да ги предупреждават.
отговор Сигнализирай
7
Трупове
преди 5 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 4
Пред банкоматите
отговор Сигнализирай
6
Ще вземем в евро
преди 5 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 3
Ако се докопаме до банкомат, и то зареден... Битката ще е голяма... ЩЕ чакаме денонощно пред банкоматите, както навремето за телевизор, хладилник...
отговор Сигнализирай
5
Магазинер
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Аз ще връщам лев чета-ще им взема е врата...
отговор Сигнализирай
4
Пазарувайте с карта
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 6
Който няма-да е мислил....
отговор Сигнализирай
3
Гошо...Тъпото
преди 5 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
Сега ше...пипна за първи път евраците. Голям...късметлия съм!
отговор Сигнализирай
Новини