BGONAIR Live

ПП-ДБ готвят протести, управляващите правели атентат срещу изборния процес


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

145
Ядосан
преди 5 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 3
До 207. Пак ми излизаш с някакви бакалски сметки. Не е важен този процент, а какви точно са грешките в протоколите (не фалшифицираните, защото голяма част не са фалшицирани, а просто с елементарни пропуски). И как тези, в повечето случаи незначителни грешки, се отразяват на изборните резултати. И е доказано, че те влияят само в 2 (с думи ДВА) процента. Така че, тези твои 48 нищо не означават.
отговор Сигнализирай
144
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: F16Block70 216 Не сме. Но вие ще бъдете, ако изборите бъдат честни. :) Ако трoл изобщо е работа.
отговор Сигнализирай
143
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 4
Във Франция, Германия и Нидерландия не само няма машинно гласуване, а е и забранено със закон заради големите възможности за манипулация и непрозрачност на вота.ФАКТ!
отговор Сигнализирай
142
Аноним
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
ДО РЕАЛИСТ КОГО НАРИЧАШ МУТРО ВЪН ШАРЛАТАНСКИ МЕТЕЖНИК
отговор Сигнализирай
141
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
До: Аноним 214 Така е. И ромски гласове не купуват в Европа. Като гледате едно, гледайте и другото.
отговор Сигнализирай
140
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: Гледна точка 210 А имат ли 48 % фалшифицирани протоколи там и не си казвай името, знаем го.
отговор Сигнализирай
139
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 3
С избори вече нищо не може да се промени, пак ще ви управляват турски прасета и еврейски плъхове. Изобщо не правете избори, саботирайте изборите, счупете машините и изгорете бюлетините.
отговор Сигнализирай
138
Гледна точка
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
До реалиста. Не, не само неграмотните в България гласуват с хартия, тъnaнар смешен, а цяла цивилизована Европа, както и огромен от останалите страни по света.
отговор Сигнализирай
137
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: F16Block70 203 Ще ни отворите много работа.
отговор Сигнализирай
136
Аноним
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
До: анонименКОЧИНКАТА СВИНЕФЕРМАТА НА ШАРЛАТАНИТЕ СТЕ ВИЕ МЕТЕЖНИЦИ БЪЛГАРИЯ Е НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ МЕТЕЖНИЦИ
отговор Сигнализирай
Новини